Letni obóz Krav Maga MAX POWER 2020

Edit: Mamy komplet! Dziękujemy i do zobaczenia!

(22.06.2020)

Zbieramy EKIPĘ na 10 OBÓZ GO TO HEELLL!

Decyzja zapadła! Podtrzymujemy dziesięcioletnią tradycję: w lipcu 2020 wyjeżdżamy na letni obóz Krav Maga MAX POWER: GO TO HEELLL!

To będzie wyjątkowy wyjazd pod wieloma względami! Polskie Morze, plaże, bunkry, i nadmorskie lasy. Treningi Krav Maga, zajawkowe wypady, regeneracja i integracja.

Jednym zdaniem: siedem dni treningów w doborowym towarzystwie, a wieczorami – świętowanie dziesięciolecia klubu SAGOT!

Jedziesz z nami?

W tym roku obóz będzie wyglądał nieco inaczej – jeszcze więcej zabawy końcowe obozowe wyzwanie! Będzie równie wiele treningów, wiedzy, doskonalenia siebie i budowania mentalności wojownika – dodatkowo na koniec obozu organizujemy egzamin na stopnie Krav Maga. Przez siedem dni będziemy przerabiać technikę po technice, temat po temacie; przepracujemy każdy aspekt techniczny i taktyczny. Pozwoli Ci to szybko wrócić na Kravmagowe tory, odświeżyć swoje umiejętności, utrwalić nawyki a na koniec (dla chętnych) uwieńczyć to egzaminem i zdobytą belką.

Co Cię czeka:

 • specjalnie przygotowany program szkoleniowy poruszający 80% zagadnień ze stopni P1-P5 Krav Maga
 • treningi tematyczne z zakresu seminariów Gun Assault, Knife Fight, VIP, CQB oraz Smart Fight (stopnie G1-E3 Krav Maga)
 • unikatowa zestaw obozowy na 10-lecie klubu (unikatowa i niepowtarzalna koszulka wraz z innymi upominkami)
 • w dzień trenujemy – wieczorem świętujemy! Wieczorne spotkania, ogniska, pogadanki wraz z wspólnymi śpiewami szantów w sławnym już Morganie (tak na prawdę – co drugi dzień… ;-p)
 • zostaniesz częścią niesamowitej ekipy, którą połączą niecodzienne wyzwania i wspólne przygody!

Jeśli mi nie wierzysz – zapytaj uczestników poprzednich edycji, albo zobacz fotorelacje z poprzednich wyjazdów (LINK). Każdy tego typu wyjazd jest dla nas wyjątkowym świętem, do którego należycie się przygotowujemy. Tym razem zrobimy to jeszcze lepiej (efekt trzymiesięcznego kwaranto-postu… ;p)

Zarezerwuj swój czas!

Najtrudniejsze jest przed Tobą! Musisz podjąć decyzję. TAK, czy nie? Jechać, czy nie? Całą resztą się zajmiemy! (wiemy, że ze względu na ekonomiczny „lockdown” każdy ma inną sytuację ekonomiczną – dlatego mamy na to kilka propozycji i rozwiązań – CZYTAJ DALEJ)

Obóz rozpoczynamy w sobotę 11 lipca 2020, kończymy w sobotę 18 lipca 2020. Jak co roku organizujemy grupowy transport PKP (wyjazd z Katowic w piątek wieczorem, powrót do Katowic w niedzielę rano). Jeśli chcesz możesz dojechać do ośrodka własnym transportem.

Nocujemy w salach helskiej szkoły, posiłki na (słynnej już) stołówce (trzy posiłki każdego dnia). Oprócz kadry instruktorskiej jedzie z nami kwalifikowany ratownik medyczny oraz ratownik wodny (wolimy dmuchać na zimne).

11-18.07.2020 – wystarczy pięć dni urlopu/wolnego by przeżyć ośmiodniową przygodę!

Zarezerwuj swoje miejsce!

Ze względu na wprowadzony reżim sanitarny ośrodek zmuszony jest przyjąć mniejszą liczbę uczestników. Co to oznacza? Z jednej strony wyższy standard sanitarny i higieniczny – z drugiej mniejszą liczbę dostępnych miejsc.

Na chwilę obecną mamy potwierdzone 32 miejsca do zapełnienia (w tym 2-3 osoby kadry). W razie konieczności będziemy negocjować kolejne „łóżka” ale potrzebuje do tego jasnego sygnału z Twojej strony!

 

Jak zarezerwować swoje miejsce:

 1. Wpłać zadatek w wysokości 400 zł na numer konta:
  79 1050 1214 1000 0097 1298 4658
  W tytule przelewu napisz: Max Power 2020 „Imię, nazwisko”
 2. Wybierz jedną z poniższych form płatności – zaznacz ją w formularzu.
 3. Wypełnij formularz uczestnika obozu (ZNAJDZIESZ GO TUTAJ – pozwoli to usprawnić nam organizację wyjazdu.
 4. Szykuj się na niezwykłą przygodę.
FORMULARZ UCZESTNIKA OBOZU

Płatności.

Koszt całkowity obozu to 1650zł.

Zależy nam, żeby każda chętna osoba mogła w nim wziąć udział, dlatego przygotowaliśmy trzy opcje płatności:

 1. Jest dobrze – zapłacę całość.
  Poprosimy Cię o rezerwację miejsca na obozie przez wpłacenie zadatku w wysokości 400zł oraz uregulowanie reszty płatności do 3 lipca 2020 (1250zł).
 2. Jest OK – zapłacę w trzech ratach.
  Zarezerwuj miejsce wpłacając 400zł, do 3 lipca wpłać kolejne 750zł, a pozostałe 500zł możesz uregulować do końca sierpnia 2020.
 3. Bywało lepiej, ale chcę jechać – rozbijamy płatności na raty.
  Zarezerwuj miejsce wpłacając 400zł, resztę płatności rozbijemy na raty: do 3 lipca wpłać kolejne 450zł, do 30 sierpnia – 450, brakujące 400zł będziesz mógł uregulować do końca września 2020.

UWAGA: Z opcji nr 2 i 3 mogą skorzystać tylko obecni członkowie klubu SAGOT.

Zadatek wpłać na numer konta 79 1050 1214 1000 0097 1298 4658 (ING Bank). W tytule przelewu napisz: Max Power 2020 „Imię, nazwisko”.

STALI OBOZOWICZE!

Jeśli jedziesz z nami kolejny raz – otrzymujesz dodatkowy bonus: 20zł za każdy (udokumentowany) obóz na którym byłeś! Przez te dziesięć lat odbyło się ponad 20 zgrupowań wyjazdowych, dlatego do zgarnięcia jest 400zł zniżki.

Aby otrzymać zniżkę wyślij do nas zdjęcia dyplomów bądź tyłów obozowej koszulki (z widoczną datą) na adres kravmaga@sagot.pl. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie otrzymanej zniżki.

Co zawarte jest w opłacie:

 • Przejazd PKP Katowice-Hel, Hel-Katowice
 • 7 noclegów
 • Wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • 4-8 godzin treningu Krav Maga każdego dnia
 • EGZAMIN na stopnie KRAV MAGA
 • Ubezpieczenie zdrowotne na czas wyjazdu
 • Opieka i wsparcie kadry trernersiej i medycznej
 • Unikatowy „zestaw obozowicza”
 • Ogniska i imprezy integracyjne

Cena nie zawiera:

 • Kosztów przejazdu własnym środkiem transportu (jeśli na taki się zdecydujesz)
 • Dodatkowego wyżywienia i wody treningowej
 • Indywidualnego sprzętu treningwego ochraniaczy (suspensor, rękawice itd.)

 

Obóz, a COVID-19

Ze względu na stan epidemiczny podejmujemy dodatkowe kroki mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych – jednym słowem pakujemy dodatkowe 20 litrów płynu do dezynfekcji. Przed wyjazdem każdy sprzęt zostanie starannie wyczyszczony i odkażony, w ośrodku w którym będziemy mieszkać wprowadzone zostały dodatkowe procedury sanitarne.

Dopełnimy wszelkiej staranności by wyjazd skoncentrowany był na budowaniu odporności i pozytywnej energii!

PS. Jeśli nie posiadasz ukończonych 18 lat – konieczne jest przesłanie skanu podpisanej zgody rodziców na uczestnictwo w obozie.

PPS. Do odbycia obozu konieczne jest zorganizowanie 20 osobowej grupy treningowej. W przypadku braku zebrania wymaganej liczby uczestników poinformujemy Cię o tym najpóźniej do 20 czerwca 2020 zobowiązują się do pełnego zwrotu wpłaconych środków.

2020-06-22T15:28:42+01:00Bezpieczeństwo, Obozy Krav Maga, Samoobrona|

Leave A Comment