Loading...
Krav Maga Katowice2020-02-14T06:20:40+01:00

KRAV MAGA KATOWICE

Tutaj wszystko się rozpoczęło.

Krav Maga w Katowicach prowadzona jest od 2008 roku. Od tego czasu wielokrotnie powiększyliśmy liczby godzin treningowych, poszerzyliśmy ofertę i zaopatrzyliśmy sale w sprzęt treningowy.

Zajęcia Krav Maga prowadzone są na czterech poziomach zaawansowania (zależne od długości stażu treningowego), każda grupa ma zajęcia dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. W każdego tygodnia na salach prowadzone jest ponad 25 godzin treningu grupowego Krav Maga, 20 godzin treningów indywidualnych oraz 12 godzin Krav Maga KIDS. Dodatkowo minimum raz w miesiącu na salach organizowane są seminaria tematyczne mające na celu poszerzenie zakresu samoobrony o wybrany element (np. obrona przed pałką teleskopową, nożem, walka w parterze itd.)

W 2018 roku otworzyliśmy własny klub w pełni przystosowany i dedykowany do treningów Krav Maga. Przenieśliśmy się z szkolnej sali i szatni do pełnowymiarowej siłowni i klubu fitness. SAGOT GYM to 1200m2 przestrzeni treningowej podzielonej na trzy sale treningowe (mała sala, pełna mata i duża sala z 16 stanowiskami do pracy na workach bokserskich), siłownię, gabinet fizjoterapii i szatnie z saunami. SAGOT GYM mieści się w ścisłym centrum miasta Katowice (ok. 200 m od Rynku), sąsiaduje z dworcami autobusowym i PKP oraz posiada ok 80 miejsc parkingorych.

Sagot Gym siłownia i klub samoobrony i fitness
ZAREZERWUJ MIEJSCE

Adres

SAGOT GYM
ul. Sokolska 31,
Katowice

Treningi

Poniedziałek – Sobota
16:30-21:30

GRAFIK ZAJĘĆ

Kontakt

E-mail: kravmaga@sagot.pl
Tel.: 501-387- 085
Treningi dla dzieci i młodzieży
Tel.: 515-190-888

Zajęcia prowadzi

Michał Sog 

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

Samoobrona dla dzieci i młodzieży:

zajęcia samoobrony dla dzieci i młodzieży
samoobrona dla dzieci i młodzieży
samoobrona dla dzieci i młodzieży