fbpx

O NAS

Dołącz do społeczeństwa ludzi pozytywnie zakręconych!

O NAS

Dołącz do społeczeństwa ludzi pozytywnie zakręconych!

KAŻDY DZIEŃ TO OKAZJA NA ZMIANĘ NA LEPSZE

Pięć najważniejszych filarów decydujących o skutecznej samoobronie. Tylko zrównoważony rozwój każdej z wymienionych stref pozwala osiągnąć maksymalną efektywność działania – jeśli któraś z nich nie jest Twoją najmocniejszą stroną – masz ogromne szanse ją zrównoważyć budując pozostałe cztery!

Mentalność
Technika
Taktyka
Dynamika
Śiła i Wytrzymałość

SAGOT

Klub SAGOT działa nieprzerwanie od 2009 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie w systemie KRAV MAGA pozwoliło nam zbudować ogromną bazę wiedzy i umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach wysokiego stresu – począwszy od kwestii samoobrony i walki z uzbrojonym agresorem, przez kwestię survivalu terenowego po profesjonalne strzelanie bojowe w warunkach wysokiego obciążenia fizycznego i psychicznego. Pozwoliło to zbudować w Nas takie cechy jak komunikatywność, stanowczość i konsekwencja, szybkość podejmowania trafnych decyzji i elastyczność działania, a także praca z i zarządzanie zespołem.

Staramy się w przejrzysty sposób przelewać zdobytą wiedzę na uczestników naszych zajęć, skłaniając ich do pokonywania ich wewnętrznych barier, stawiania sobie nowych celów i poznawania siebie na nowo! Ponieważ: „Impossible is nothing!”

instruktorzy

Pierwsze treningi Krav Maga rozpoczęliśmy w 2002 roku. Od tej pory stale się rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje. Czerpiemy wzory od najlepszych na świecie jeżdżąc na liczne seminaria i szkolenia. Nowi członkowie zespołu przechodzą wieloletnią selekcję połączoną z autorskim cyklem szkoleniowym. Dzięki temu JAKOŚĆ stała się naszym największym atutem.

Naszą pasją jest Krav Maga, ale oprócz tego szkolimy się w wielu pobocznych dziedzinach: profesjonalnego użycia broni palnej w sytuacjach stresowych, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz zaawansowanych technik linowych (w tym techniki ratownictwa alpejskiego). Jesteśmy instruktorami wspinaczki skalnej, survivalu, kettlebell, narciarstwa i snowboardu a także ratownikami wodnymi…

Nasza praca sprawia nam ogromną radość i satysfakcję – tworzymy zespół ludzi, których pasją stała się Krav Maga, a życiowym celem pomoc innym!

KMG

Krav Maga Global (KMG) została założona w 2010 roku przez Eyal’a Yanilov’a. Jego celem było stworzenie globalnej infrastruktury, która umożliwi rozpowszechnianie systemu Krav Maga na całym świecie w sposób bardziej zorganizowany, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu szkolenia. Pod osobistym nadzorem Eyal’a, w strukturach KMG pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych instruktorów znanych jako „Global and International Team”, którzy są odpowiedzialni za szkolenie instruktorów Krav Maga, prowadzenie ekskluzywnych warsztatów i specjalistycznych kursów na całym świecie.

Krav Maga Global jest uznawana za najbardziej profesjonalną i aktywną międzynarodowo organizację Krav Maga na świecie, zdobywając sobie zaufanie zarówno służb bezpieczeństwa jak i ludności cywilnej

TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH

Michał Sog
Expert 3 KM
Master Instruktor KM SAGOT

Piotr
Dziedzic

Michał
Rataj

Adrian
Filip

Karolina
Nawój

Magda
Wójcik

Antoni
Kubera

Maciej
Dąbrowski

Jan
Szczotka

Marcin
Wojciechowski

Beata
Kwolek

Monika
Kostka

Klaudia
Jarczyk

KRAV MAGA:
JEST PROBLEM – JEST ROZWIĄZANIE!

Dalej się zastanawiasz?

Jeśli masz pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi skontaktuj sie z nami