INTRO Kettlebell

Bezpłatne szkolenie dla osób początkujących i chcących rozwinąć swoją wiedzę. Naucz się techniki by bezpiecznie wykonywać ćwiczenia z odważnikami Kettlebell i skutecznie budować swoją siłę i wytrzymałość!

CZAS: 13 październik 2018, godz 10:00-12:30

MIEJSCE: Klub SAGOT GYM, ul. Sokolska 31, Katowice

KOSZT: bezpłatne dla wszystkich aktywnych członków klubu SAGOT,
29zł – osoby niezwiązane z klubem (opłata w recepcji klubu)

ZAPISY: zapisy przez kalendarz w strefie klienta.

1. Zaloguj się do STREFY KLIENTA
2. Przejdź do zakładki Kalendarz
3. wybierz datę 13.10.2018 i wybierz trening Kettlebell INTRO
4. ZAPISZ SIĘ na zajęcia

MIEJSCA: 25 osób.

Kettbell Intro, czyli trening wprowadzający Kettlebell – trening dla wszystkich, którzy  chcą poprawić kondycję, schudnąć, czuć się lepiej, wyrzeźbić mięśnie i zwiększyć siłę.

1. Co to jest trening Kettlebell?

Jest to trening z żeliwnymi kulami, który ostatnimi czasy robi prawdziwą furorę na całym świecie. To doskonały, efektywny i bezpieczny sposób na poprawę kondycji, wytrzymałości, siły oraz wyglądu. Dzięki Kettlebell wzmocnisz, wysmuklisz i ujędrnisz duże partie mięśniowe ciała. Będziesz czuć się fantastycznie i co najważniejsze, wyraźnie schudniesz!

2. Boję się, że nie udźwignę ciężaru…

Bez obaw – do Twojej dyspozycji jest ponad 50 odważników, w tym te najlżejsze o masie 4 kg. Trener pomoże dobrać ciężar odpowiedni dla Ciebie, by trening był skuteczny i komfortowy. 

3. Czy Kettlebell trenują kobiety?

Tak, kobiety również trenują z odważnikami – jedną z naszych prowadzących zajęcia jest Asia. Trening pozwala skutecznie wysmuklić sylwetkę i jest całkowicie bezpieczny (przy zachowaniu techniki i instrukcji prowadzącego).

4. Co to jest intro? 

Intro jest to trening wprowadzający, podczas których poznasz najważniejsze techniki Kettlebell – tak byś na treningu właściwym wiedział co robić i mógł pracować bezpiecznie. Dzięki intro instruktorowi podczas treningów jest dużo łatwiej pomagać ci doskonalić technikę ćwiczeń, a co za tym idzie – podnosić Twoją efektywność. 

5. Czy muszę trenować Krav Maga, by wziąć udział w treningu?

Nie musisz trenować Krav Maga – możesz potraktować Kettlebell jako trening na siłowni lub w klubie fitness.

6. Ile trwa jeden trening? 

Regularny trening trwa godzinę zegarową. Szkolenie INTRO ze względu na ilość przerabianego materiału – 2,5h.

7. Czy treningi są dodatkowo płatne?

Jeżeli jesteś posiadaczem karty SAGOT – treningi Kettlebell są dla Ciebie dostępne w ramach abonamentu, więc nie musisz nic dodatkowo płacić. 

Kettlebell jest świetnym i coraz częstszym uzupełnieniem treningów sportów walki. Angażuje mnóstwo partii mięśniowych analogicznie do sytuacji walki oraz buduje siłę eksplozywną zwiększającą równocześnie siłę i szybkość ataku.

8. Trenuję Krav Maga – po co mi jeszcze Kettlebell? 

Dzięki treningom Kettlebell poprawisz swoją kondycję, a także wzmocnisz siłę uderzeń. Popracujesz też nad wzrostem motorycznych zdolności Twojego ciała. 

9. Kiedy i gdzie odbywają się treningi? 

Treningi prowadzone są aż cztery razy w tygodniu – od poniedziałku do czwartku w różnych przedziałach godzinowych (na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni czas). Trenujemy w siłowni i klubie fitness SAGOT GYM w Katowicach, ul. Sokolska 31.

 

2018-10-02T12:19:22+01:00Fitness, Kursy i szkolenia, Zdrowie|

Leave A Comment