KRAV MAGA RYBNIK

Odkryj tajniki skutecznej samoobrony z Krav Maga – teraz dostępne dla wszystkich grup wiekowych w naszym ośrodku! Nasze wszechstronne zajęcia skupiają się na praktycznych umiejętnościach samoobronny, zwiększając pewność siebie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

SAMOOBRONA DLA DZIECI:

Nasze zajęcia Krav Maga dla dzieci to nie tylko nauka samoobrony, ale także zabawa i rozwijanie umiejętności społecznych. Dzieci uczą się jak unikać niebezpieczeństw, rozwijać dyscyplinę i respekt wobec innych. Instruktorzy stosują interaktywne metody, które angażują i motywują młodszych uczestników do nauki ważnych umiejętności życiowych. Zajęcia dla dzieci prowadzone są w grupie wiekowej KIDS&YOUNG 5-10 lat.

SAMOOBRONA DLA MŁODZIEŻY:

Dla młodzieży oferujemy dynamiczne zajęcia Krav Maga, które są dostosowane do specyficznych potrzeb i wyzwań tego wieku. Koncentrujemy się na naukę efektywnych technik obronnych, ale również rozwijamy umiejętności radzenia sobie ze stresem i presją. Nasza metodyka uczenia obejmuje scenariusze z życia codziennego, aby młodzi ludzie mogli poczuć się pewnie i bezpiecznie w różnych sytuacjach. Treningi samoobrony dla młodzieży prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: JUNIOR 11-14 lat i TEENAGER 15-18 lat.

SAMOOBRONA DLA DOROSŁYCH:

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, nasze zajęcia Krav Maga dla dorosłych pomogą Ci doskonalić umiejętności obronne i zwiększyć ogólną sprawność fizyczną. Nasza metoda skupia się na realistycznych scenariuszach oraz skutecznych technikach walki. Jednocześnie uczymy radzenia sobie z sytuacjami stresującymi i utrzymanie spokoju w trudnych momentach.

Nie ważne, czy jesteś dzieckiem, młodzieżą czy dorosłym – Krav Maga jest dla Ciebie! Nasza specjalnie dostosowana metodyka nauczania zapewnia odpowiednie wyzwania i rozwój umiejętności dla każdej grupy wiekowej. Dołącz do nas, aby nauczyć się umiejętności samoobrony, poprawić pewność siebie i znaleźć nową pasję!

Krav Maga w Rybniku działa od 2015 roku. Prężnie rozwijamy i doskonalimy sekcję – w 2023 roku podjęliśmy wyzwanie stworzenia własnej sali treningowej w pełni dostosowanej do treningów dla dzieci młodzieży i dorosłych. Znajdziesz na niej pełną matę, worki treningowe i wszystko to co jest niezbędne do ciekawych zajęć.  Naszym głównym celem jest oferowanie treningów samoobrony na najwyższym poziomie z dbałością o realizm szkolenia i bezpieczeństwo trenujących.

Do dyspozycji studentów są szatnie z natryskami oraz obszerny, bezpłatny  parking przy pawilonie w którym znajduje się sala Krav Maga SAGOT Rybnik.

Adres

Grafik zajęć od września 2023r.

Zajęcia wstrzymane do odwołania.

Kontakt

E-mail: kravmaga@sagot.pl

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami za pomocą formularza: