Loading...
KONTAKT2021-01-08T11:27:36+01:00

Masz pytania – skontaktuj się z nami!

Możesz zadzwonić, napisać e-maila, bądź użyć formularza.
Na dole zamieszczamy odpowiedzi na najczęstsze pytania.

  Miasto, w którym chcesz trenować
  ChorzówDąbrowa TarnowskaJaworznoKatowiceMysłowiceRybnikSosnowiecTarnówTychyZabrzeŻory

  Główny numer kontaktowy klubu:
  tel.: 501-387- 085

  adres e-mail: kravmaga@sagot.pl

  ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Zajęcia Krav Maga prowadzimy w ponad dziesięciu miastach. Treningi odbywają się w godzinach popołudniowych w wyznaczone dni i godziny. Wszystkie szczegóły miejsca znajdziesz na podstronie odpowiadającej Tobie sekcji, a aktualne daty i godziny zajęć w KALENDARZU ZAJĘĆ.

  Członkostwa w naszym klubie są członkostwami typu OPEN. Oznacza to, że nie ma narzuconych limitów ilości zajęć, w których możesz uczestniczyć. Możesz korzystać z zajęć we wszystkich naszych sekcjach, zarówno Krav Maga jaki i Kettlebell (czytaj więcej).

  W przypadku zajęć Krav Maga wprowadziliśmy tylko jedną regułę: możesz trenować w grupie na Twoim poziomie lub niższym. Dzięki temu trzymamy poziom zaawansowania grup, Ty – nie masz prawa się nudzić i wraz z czasem zyskujesz coraz więcej możliwości!

  Zajęcia Krav Maga prowadzone są w grupach mieszanych (kobiety z mężczyznami) – ok 20-40% każdej grupy stanowią kobiety. Do grup tych przyjmujemy osoby od 16 roku życia (za pisemną zgoda rodziców). Największa liczba uczestników trenujących Krav Maga w naszym klubie jest w wieku 25-38 lat.

  Cieszy nas fakt, że z roku na rok trafia do nas co raz więcej osób powyżej 50 roku życia. Mamy dla nich przygotowany specjalnie dobrany zestaw treningowy, dzięki któremu osiągają wysokie rezultaty – niejednokrotnie wyprzedzając nastolatków.

  Tak – prowadzimy również zajęcia indywidualne. Jest to ekskluzywna forma treningu, na którym 100% uwagi instruktor nakierowana jest tyko na Ciebie. Efekty treningu indywidualnego są zdecydowanie większe, a program bezpośrednio dostosowany do potrzeb i możliwości trenującego.

  W celu umówienia się na zajęcia indywidualne najlepiej skontaktować się z instruktorem prowadzącym zajęcia w interesującym Cię mieście.

  Jeżeli Twoje dziecko ma powyżej 16 lat – tak możesz z nim trenować w regularnej sekcji. Jeśli jest młodsze – zapraszamy Was na zajęcia samoobrony Krav Maga KIDS&JUNIOR (czytaj więcej), które są specjalnie dostosowane do danej grupy wiekowej (zajęcia od 5 roku życia). Kilka razy w roku prowadzimy również specjalne eventy, na których wspólnie trenują rodzice z dzieciakami.

  Na dole strony znajdziesz przycisk, który przekieruje Cię do naszej STREFY KLIENTA. Tam zarejestruj się na zajęcia wykupując „Pierwszy bezpłatny Trening” (na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie wiadomość powitalna. Resztę formalności (podpisanie formularza aplikacyjnego oraz opłatę wpisową) załatwisz u instruktora po odbyciu Twojego pierwszego treningu bądź przed kolejnym. W tym celu pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz kartę bankomatową.

  PS. Jeśli potrzebujesz jeszcze jednego spotkania, by się w pełni zdecydować – jesteś zawsze mile widziany/a! 🙂

  Każda aktywność sportowa jest obarczona ryzykiem kontuzji i urazu. My dokładamy wszelkich starań by zminimalizować to ryzyko i na razie świetnie nam się to udaje (jak pokazują wewnętrzne statystyki z lat poprzednich: urazowość utrzymuje się na poziomi poniżej 2% ćwiczących). Zdecydowanie częściej urazy powstają podczas innych aktywności bądź w przypadku zdarzeń losowych.
  W takich przypadkach możesz wstrzymać karnet – musisz nas tylko poinformować o zaistniałym fakcie (najlepiej e-mailem). Okres zawieszenia jest bezpłatny, ale przedłuża okres ważności karnetu o okres zawieszenia. Pamiętaj, by zgłosić zdarzenie na początku – nie mamy możliwości zawieszeń z datą wsteczną.

  Karnet możesz zamknąć w dowolnym momencie. Należy złożyć pisemne wypowiedzenie (możesz je wysłać pocztą, bądź dostarczyć instruktorowi na zajęcia). Pamiętaj o miesięcznym okresie wypowiedzenia, w czasie którego możesz jeszcze normalnie trenować.

  Akceptujemy karty MultiSport, Ok System i Fit Profit. Ich posiadacze mają prawo do uczestnictwa w zajęciach po każdorazowym odbiciu karty przez treningiem. Na ich podstawie możesz korzystać z jednego treningu dziennie. Opłata wpisowa jest jedyną jaką ponosisz (do niej otrzymasz koszulkę i rękawice do treningu) – później treningi rozliczasz odbijając kartę.