ZAPISY do grupy początkującej Krav Maga w Zabrzu!

Szukasz ciekawej alternatywy na nudne popołudnia? Chcesz się poruszać i czegoś nauczyć? Spędzić swój wolny czas z grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wspólnie się wspierają i dążą do wyznaczonych celów?

Krav Maga to prosty i skuteczny system samoobrony. Dzięki treningom poprawisz swoją kondycję, podniesiesz swoją pewność siebie i poznasz nowych pasjonujących ludzi.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Zapisz się na pierwsze zajęcia Krav Maga w Zabrzu.

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny (upewnij się, że adres e-mail jest właściwy), a w zamian otrzymasz Voucher upoważniający do BEZPŁATNEGO TRENINGU KRAV MAGA. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować z nami treningi.

Treningi NOWEJ GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ rozpoczną się 5 września 2017 i odbywać się będą w każdy WTOREK i CZWARTEK o godzinie 18:30 w Szkole Podstawowej przy ul. Królewskiej 4.

Przystępując do naszego klubu masz możliwość swobodnego wyboru grupy treningowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Daje Ci to możliwość nieograniczonych możliwości i maksymalnego rozwoju.

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź. Przekonaj się sam. Nabór do grup trwa do 31 października 2016.

 

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź. Przekonaj się sam.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Treningi WAKACYJNE KRAV MAGA.

Od 24 czerwca 31 sierpnia 2017 prowadzimy zajęcia w trybie wakacyjnym. Treningi są łączone dla wszystkich grup – niezależnie od stopnia zaawansowania. Osoby początkujące mogą zobaczyć pełen przekrój tematyki Krav Maga, nauczyć się wielu nowych rzeczy, a osoby zaawansowane na pewno nie będą się nudzić – gwarantuje! 🙂

Sprawdź gdzie i kiedy odbywają się treningi wakacyjne:

TRENINGI WAKACYJNE KRAV MAGA

LOKALIZACJA

 

Krav Maga Zabrze
Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Królewska 4
41-800 Zabrze

Parking

Samochód można zaparkować wzdłuż ulicy Królewskiej (ok 30 miejsc parkingowych)

KONTAKT

Krav Maga Zabrze

Za zajęcia w Zabrzu odpowiedzialny jest Instruktor Roman Piotrowski. W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nim skontaktować telefonicznie: 696 470 273 lub e-mailowo: roman.piotrowski@sagot.pl

Zapisy na zajęcia prowadzone są również pod numerem telefonu: 502-45-55-89 oraz e-mailem: kravmaga@sagot.pl.

Znajdź nas na Facebook

 

 

GRAFIK ZAJĘĆ

 

 

GRAFIK ZAJĘĆ KLUBU SAGOT

W Zabrzu prowadzimy dwie grupy zaawansowania Krav Maga . Każda z nich zróżnicowana jest wg. posiadanych stopni i stażu treningu.

Szczegółowy grafik zajęć z podziałem na stopnie zaawansowania znajdziesz w naszej strefie klienta. Kalendarz możesz filtrować wg. sekcji w różnych miastach oraz wg. prowadzących zajęcia.

Grupa początkująca Krav Maga Zabrze.

Treningi dla osób rozpoczynających przygodę z samoobroną bądź trenujące krótki okres czasu. Nauczamy niezbędnych podstaw jak się skutecznie bronić przed agresorem atakującym z przodu i boku. Nauczamy najważniejszych zasad, taktyk i strategii samoobrony i walki wręcz. Wspólnie budujemy lepszą koordynację, szybkość i wytrzymałość.

Grupa średniozaawansowana Krav Maga Zabrze.

Trenują w niej osoby posiadające stopnie P2-P4 (od roku do 3 lat doświadczenia). Kontynuujemy naukę samoobrony, koncentrując się na obronie przed atakami nadchodzącymi z różnych kątów, obrony przed wieloma agresorami, również uzbrojonymi w pałki i noże. Rozwijamy dotychczas posiadane umiejętności o kolejne narzędzia i techniki samoobrony.

Krav Maga Zabrze

Krav Maga w Zabrzu funkcjonuje od 2011 roku. Zajęcia odbywają się na dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Królewskiej 4 w Zabrzu.

Do dyspozycji studentów są szatnie z natryskami oraz parking przed szkołą.

Krav Maga Zabrze

W Zabrzu prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej tym zajęciom:

www.kravmagakids.sagot.pl

KM Kids LOGO NEW

 

Partnerzy

fs3