Treningi Krav Maga On-Line2020-03-28T21:08:15+01:00

Treningi ON-LINE w klubie SAGOT

W raz z nastaniem epidemii koronowirusa w Polsce zmuszeni byliśmy zawiesić regularne zajęcia odbywające się na salach. Szalenie nam z tego powodu przykro, ale nie składamy broni – walczymy dalej. Chcąc utrzymać z Tobą kontakt rozpoczęliśmy emisję treningów Krav Maga On-line.

Ich głównym celem jest utrzymanie Twojej formy, wzmocnienie odruchów walki i obrony oraz nauczenie Cię najskuteczniejszego systemu samoobrony. Do udziału w programie zaprosiliśmy najbardziej doświadczonych instruktorów, którzy na bazie swoich doświadczeń zbudowali unikatowy program treningowy w oparciu o dostępną w domu przestrzeń i przedmioty.

Zostań w domu. Trenuj w domu. Walcz do końca!

W zależności od Twoich możliwości i chęci zaangażowania stworzyliśmy trzy programy:

Opcja 1: Free

Niezależnie od tego gdzie jesteś, jakie są Twoje preferencje i możliwości każdego tygodnia udostępnimy bezpłatne materiały szkoleniowe. Trening Krav Maga, trening wzmacniający i odprężający (Joga). Chcemy żebyś wiedział/a że jesteśmy z Tobą!

Nagrania i treningi możesz zobaczyć na naszych profilach Facebook’owych. Poniżej linki i harmonogram treningów:

Krav Maga SAGOT
Fitness SAGOT GYM

Grafik zajęć:

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:30Krav Maga (nagranie)FullBodyWorkout (15min; nagranie)Joga (15min; nagranie)Krav Maga (live)

Trenuj z nami codziennie za darmo! Wszystkie materiały znajdziesz na naszych fanpage’ach na Facebooku

Opcja 2: Trzymaj Formę

trzymaj formę - treningionline na najwyższym poziomie

Jeśli chcesz nam pomóc przetrwać w tych trudnych czasach i równocześnie zadbać o swoją formę i harmonię ducha – dołącz do grupy „Trzymaj Formę”. Każdego dnia publikujemy pełnowartościowe treningi wzmacniające, kształtujące sylwetkę i odprężające. Współpracujemy z naszymi największymi specjalistami: energetyczną i zawsze uśmiechniętą Magdą Berger (FitMama i Hot Woman); pogodną i nigdy nie odpuszczającą ostatniej serii – Natalią Rusinowską (Full Body Workout) oraz oazą spokoju i pozytywnej energii – Leszkiem Ślizankiewiczem (Joga).

Możesz wziąć udział w treningach zapisując się do zamkniętej grupy Facebooka: „Trzymaj Formę”!

Dołącz do grupy TRZYMAJ FORMĘ!

Grafik zajęć – Trzymaj Formę

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:00FitMama +
Smukła Sylwetka
FitMama +
Interwał
FitMama +
Zdrowy Kręgosłup
17:30FullBodyWorkoutHotWOMANFullBodyWorkout
18:30HotWOMANJOGAJOGA
PŁATNOŚĆ
7 dni14 dni30 dni
30 zł55 zł100 zł

Jak dołączyć do treningów?

KROK 1. Opłacić wybraną przez Ciebie długość karnetu PRZELEWEM na numer konta: 79 1050 1214 1000 0097 1298 4658 (SAGOT Michał Sog). Przelew opisz wg klucza: „Imię, nazwisko, długość i typ karnetu, (opcjonalnie) imię instruktora u którego głównie chcesz trenować” np. Jan Kowalski, Trzymaj formę – 2 tygodnie, Magda Berger.
Jeśli jesteś naszym klubowiczem – możesz też wznowić swój obecny karnet.

KROK 2. Dołącz do grupy na FB i napisz do nas e-mail (na adres: sagotgym@sagot.pl) informacje z Twoją decyzją (wznowienie karnetu/opłaceniu karnetu; Twój nick na Facebooku)

KROK 3. Korzystaj z treningów! (Potwierdzimy Twoje uczstnictwo drogą mailową)

Opcja 3: SAGOT’owi KRAVERZY

treningi Krav Maga online na najwyższym poziomie

Zadbaj oswoją kondycję, wydolność i bezpieczeństwo osobiste. Od poniedziałku do czwartku treningi Krav Maga na żywo prowadzone przez czołowych instruktorów SAGOT: Michał Sog (Expert 3), Roman Piotrowski (Expert 1), Michał Tereszkiewicz (Expert 1), Piotr Dziedzic (Expert 1) oraz Adrian Filip (Expert 1).

Trenujemy na trzech poziomach zaawansowania: Krav Maga dla początkujących – przerabiamy materiał z zakresu P1-P2 – dwa razy w tygodniu, Krav Maga dla średniozaawansowanych – materiał P3-P4 – trening w każdy wtorek, treningi dla zaawansowanych (poziom P5 – G5) – widzimy się co drugi piątek.

Zajęcia będą prowadzone wg specjalnej metodyki pozwalającej osiągnąć maksymalne efekty w minimalnym czasie. Do tego autorski zestaw treningowy (worek treningowy i agresor w jednym do zamontowania w każdym domu)

Możesz wziąć udział w treningach zapisując się do zamkniętej grupy Facebooka: „SAGOT’owi KRAVERZY”!

Dołącz do grupy SAGOTowi KRAVERZY!

Grafik zajęć – SAGOT’owi KRAVERZY

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:30Krav Maga (P1-P2)Krav Maga (P3-P4)Krav Maga (P1-P2)Krav Maga (>P5)

(co drugi tydzień)

PŁATNOŚĆ
7 dni14 dni30 dni
39 zł69 złkarnet 129 zł bądź
wznów swój obecny

Jak dołączyć do treningów?

KROK 1. Opłacić wybraną przez Ciebie długość karnetu PRZELEWEM na numer konta: 79 1050 1214 1000 0097 1298 4658 (SAGOT Michał Sog). Przelew opisz wg klucza: „Imię, nazwisko, długość i typ karnetu, (opcjonalnie) imię instruktora u którego głównie chcesz trenować” np. Jan Kowalski, SAGOTowi KRAVERZY – 2 tygodnie, Piotr Dziedzic.
Jeśli jesteś naszym klubowiczem – możesz też wznowić swój obecny karnet.

KROK 2. Napisz do nas e-mail (na adres: sagotgym@sagot.pl) informacje z Twoją decyzją (wznowienie karnetu/opłaceniu karnetu; Twój nick na Facebooku)

KROK 3. Korzystaj z treningów! (Potwierdzimy Twoje uczstnictwo drogą mailową)

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

Filmy udostępniane w formie Bezpłatnej znajdziesz na naszych facebookowych fanpage’ach KRAV MAGA SAGOT i SAGOT GYM. W przypadku filmów publikowanych w ramach pakietów: Trzymaj Formę i SAGOT’owi Kraverzy – znajdziesz je w dedykowanych grupach zamkniętych na Facebooku (nazwa taka sama jak nazwa programu)

Ze względów organizacyjnych każdego dnia weryfikujemy listę na grupach. Dodajemy nowe osoby, których płatność została zaksięgowana do końca dnia poprzedniego oraz usuwamy osoby, którym skończył się okres rozliczeniowy.

Nie mamy możliwości świadczenia usług online z wykorzystaniem Benefit Systems (MultiSport), FitProfit, OKSystem. Możesz zawiesić płątność za swoją kartę i wybrać któryś z oferowanych przez nas opcji płatności. W przypadku karnetu miesięcznego rezygnujemy z okresu wypowiedzenia i obciążeń wynikających z jego zakończenia. Karnet możesz zamknąć w dowolnej chwili wysyłając odpowiednią informację e-mailem na adres sagotgym@sagot.pl. Karnet zamknie się z końcem danego okresu rozliczeniowego.

W tej chwili udostępniamy nasze filmy TYLKO na zamkniętych grupach facebookowych. Zachęcamy Cię do utworzenia konta, zajmie Ci to około 2 minut.

W celu właściwego zidentyfikowania Twojej osoby – napisz nam w wiadomości zgłoszeniowej Twój „nick” pod którym występujesz na portalu Facebook.

Oczywiście! Rozumiemy, że możesz chcieć sprawdzić jakość naszych filmów, dlatego możesz w dowolny sposób różnicować formy płatności. Pamiętaj by przy każdej zmianie poinformować nas e-mailem.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiążemy każdy problem. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 501-387- 085 (od godz.8:00 do 16:00) oraz pod adresami e-mail: kravmaga@sagot.pl oraz sagotgym@sagot.pl

Jesteś gotowy na zmianę swojego życia? Zwiększenie bezpieczeństwa Twojego i Twojej rodziny? Poznanie nowych ludzi, wylanie litrów potu z uśmiechem na twarzy?

Będziemy zaszczyceni móc pomóc Ci posiąść nowe umiejętności i osiągnąć wyznaczone cele. Będziemy dumni móc z Tobą pracować!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości – skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Postaramy się odpowiedzieć najlepiej jak potrafimy.

Dołącz do społeczeństwa ludzi pozytywnie zakręconych!

Elastyczne zasady członkostwa pozwolą Ci w prosty sposób zbudować formę i osiągnąć upragnione cele.

Dołącz do nas!