Świąteczne zgrupowanie Kraverów

Wielkie świąteczne zgrupowanie wszystkich trenujących Krav Maga!

Zapraszamy wszystkich trenujących – tych częściej i rzadziej, po to by zwiększyć swoją pewność siebie i tych którzy trenują dla poprawy kondycji, tych którzy przychodzą przełamywać wewnętrzne słabości i tych którzy trenują dla wewnętrznej satysfakcji i spotkań z naszą kraverską rodziną!

15 grudnia 2018 o godzinie 18:30 rozpoczynamy wspólny trening w formie dużego seminarium. Wspólnie z całą kadrą instruktorską przeprowadzimy trening dla wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania. Poruszymy temat szantaży nożem i sytuacji zakładniczych.

Jeśli dawno nie trenowałeś – jest to świetna okazja, żeby rozprostować kości i się rozruszać! 🙂

Spotykamy się w sobotę w dużej hali sportowej przy ul. Dąbrowskiego 113 (Chorzowski MORiS).

Oprócz samego treningu mamy dla Was również dodatkowe atrakcje:

 1. Premierowy pokaz filmu MAX POWER!

  Jak zapowiada scenarzysta, operator i reżyser w jednej osobie – w tym roku robimy film w stylu Hollywood! 🙂 Sami jesteśmy ciekawi efektu końcowego,  bo na samym obozie działo się naprawdę dużo!!!

 2. Świąteczna loteria z nagrodami.

  Każdy uczestnik spotkania bierze udział w świątecznej loterii. Wystarczy na wejściu pobrać numer biorący udział w losowaniu i mocno zaciskać kciuki. Do rozlosowania vouchery na trening indywidualny z instruktorami Krav Maga, konsultacje u fizjoterapeuty i dietetyka, SAGOT’owe gadżety (w tym klubowe kubki!) i wiele innych! W sumie ponad 50 nagród.

 3. Rozmowy kuluarowe i zostań twarzą SAGOT’u!

  Wszyscy instruktorzy są do Waszej dyspozycji! Chcesz o coś zapytać, masz problem z jakąś techniką, albo chcesz zrobić sobie z nim zdjęcie? Nie będzie na to lepszej okazji jak świąteczne seminarium!
  PS. Jeśli chcesz zrobić zdjęcie z jakąś techniką – daj nam znać weźmiemy ze sobą odpowiedni rekwizyt. Wybrane zdjęcia zostaną użyte do oficjalnej promocji klubu Krav Maga SAGOT!
  PPS. Do Waszej dyspozycji będzie profesjonalny fotograf, zdjęcia możecie też robić we własnym zakresie i wybrane przesłać na adres kravmaga@sagot.pl

 4. Przedświąteczna zniżka na cały asortyment.

  Tylko w tym dniu, tylko podczas seminarium – 10% rabatu na cały klubowy asortyment! Rashguardy, ochraniacze, breloki, koszulki, spodnie, rękawice… Być może uda Ci się zrealizować świąteczny prezent pod choinkę 🙂

 5. Dla wszystkich chętnych – ciąg dalszy w jednym z Katowickich klubów.

  Osoby chcące kontynuować wspólne spotkanie po 21.30 przenosimy się do klubu Ignacego – TEORIA w Katowicach (ul. Dworcowa 13 – blisko rynku). Tam dalsza część spotkania w rytmie muzyki. ZOBACZ MAPĘ

MIEJSCE: Hala MORiS Chorzów, ul. Dąbrowskiego 113

DATA: 15 grudzień 2018, godz. 18:30-21:30,

WSTĘP: bezpłatny dla wszystkich członków klubu SAGOT (weź ze sobą klubową kartę)

 

UWAGA: Dla poprawy jakości spotkania i odpowiedniego przygotowania prosimy o zapis na wydarzenie albo na FB, albo na wydarzeniu w kalendarzu dostępnym w strefie klienta.

PS. Chcesz mieć informacje i kalendarz pod ręką? Pobierz aplikację „eFitnessApp” i dodaj klub SAGOT GYM.
Dzięki temu będziesz mógł bezproblemowo zapisywać się na wszystkie dodatkowe treningi i eventy.
Od tego momentu – już nic Ci nie umknie!

 

2018-11-30T14:19:35+01:00Bezpieczeństwo, Samoobrona|

Leave A Comment