fbpx

Rekrutacja na zajęcia w sezonie 2021/2022

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Drogi Rodzicu, Juniorze i Teenagu!

Rozpoczynamy zapisy na listy treningowe na zajęcia w przyszłym sezonie treningowym (wrzesień 2021 – czerwiec 2022) do grup KIDS (5-7lat), YOUNG (8-10lat), JUNIOR (11-14 lat) i TEENAGER (15-18 lat).

Nauczeni dotychczasowym doświadczeniem chcemy ograniczyć liczbę uczestników biorących udział w zajęciach z kilku względów:

 1. Bezpieczeństwo zajęć. Powyżej pewnej liczby uczestników ryzyko urazu czy przypadkowego zdarzenia wzrasta. Mimo wprowadzonych procedur i metodyki zajęć chcemy wyeliminować to prawdopodobieństwo.
 2. Wyższa efektywność nauczania. Od września 2021 wprowadzamy nowy program treningowy mający na celu jeszcze większy progres i wzrost umiejętności dzieci i młodzieży.
 3. Zawody w systemie pucharowym. W najbliższym czasie planujemy wdrożyć ideę ogólnopolskich zawodów dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki będą się odbywać w pierwszej kolejności na szczeblu lokalnym (sekcja) gdzie wyłoniona zostanie reprezentacja uczestnicząca w zawodach na szczeblu centralnym. Ponownie do zdobycia będzie statuetka SIŁACZA oraz unikatowy mistrzowski medal.

Ceniąc i szanując Twoje dotychczasowe zaangażowanie i lojalność chcieliśmy zaproponować Tobie utrzymanie miejsca w grupie treningowej Twojego dziecka. Zależy nam na kontynuacji pracy z każdym z Was dlatego zanim rozpoczniemy oficjalną rekrutację – przedstawiamy Tobie poniższą propozycję.

Jeśli chcecie z nami nadal trenować – podejdź do instruktora/recepcji i poproś o formularz aplikacyjny na wrzesień 2021. Po wypisaniu i podpisaniu – dziecko zostanie wpisane na oficjalną listę treningowa w danej sekcji. (po osiągnięciu wyznaczonego limitu osoby będą wpisywane na listę rezerwową).

Jeśli z jakiś względów nie będziecie chcieli kontynuować z nami współpracy – również prosimy o informację. Pozwoli nam to udostępnić zwolnione miejsce oczekującym osobom.

Co daje rezerwacja miejsca treningowego?

 • pewne miejsce w grupie treningowej od września 2021
 • wakacyjne treningi (lipiec-sierpień 2021) dla dzieci i młodzieży 25% taniej (Zabrze, Katowice, Sosnowiec);
 • możliwość dalszego rozwoju dziecka przez budowanie odwagi i asertywności oraz umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
 • gwarancja najniższej ceny za karnet
 • pewne dni i godziny treningów (zajęcia na 95% będą odbywać się w tych samych dniach i godzinach jak w obecnym sezonie treningowym)
 • utrzymanie możliwości zawieszenia karnetu

Zasady przedsprzedaży karnetów:

 • Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2021.
 • W przypadku chęci kontynuacji zostanie przypisany karnet rozpoczynający swój bieg zaraz po zakończeniu obecnego
 • Istnieje możliwość zrobienia „wakacyjnej przerwy” – wystarczy, że zaznaczysz to przy podpisywaniu formularza;
 • Przypisany karnet zakończy swój bieg najpóźniej 31.08.2022 na warunkach cenowych najtańszego oferowanego karnetu (119zł opłaty miesięcznej)
 • Zachowane są promocje dotyczące trenującego rodzeństwa (drugie dziecko za 50%, trzecie i każde kolejne trenuje za darmo)
 • Możesz zrezygnować z nowego karnetu do 15 września 2021 – wystarczy, że napiszesz do nas e-maila z stosowną wiadomością.

DANE KONTAKTOWE KLUBU

SAGOT Michał Sog;
ul. Miła 10/1b;
41-500 Chorzów;

Telefon:
501 387 085
509 377 041

Email: kravmaga@sagot.pl

SAMOOBRONA DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY

WAŻNE LINKI

strona powstała dzieki współpracy z firmą Czarno na Białym

Dalej się zastanawiasz?

Jeśli masz pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi skontaktuj sie z nami