Nowa siedziba klubu SAGOT- SAGOT GYM

Nowa siedziba klubu SAGOT- SAGOT GYM.

Mamy wspaniałą wiadomość! Po ponad 8 latach prowadzenia klubu SAGOT otwieramy nową – własną – siedzibę: profesjonalny klub samoobrony i fitness SAGOT GYM! Jest to kompleksowe miejsce, gdzie każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Oprócz naszej sztandarowej dziedziny jaką są treningi Krav Maga do Waszej dyspozycji będzie pełen grafik zajęć fitness, 400 m2 siłowni, sauny w szatniach i stała opieka fizjoterapeuty.

Ale po kolei…

Przez ponad 3 lata poszukiwaliśmy nieruchomości, lokalów, odpowiedniego miejsca… W końcu się udało. Trafiliśmy do samego centrum miasta (w odległości ok 300 metrów od rynku), w miejsce świetnie skomunikowane zarówno transportem miejskim (pod nosem mamy przystanki autobusowe i tramwajowe) oraz własnym parkingiem na ponad 50 samochodów!

W sumie przypadło nam do dyspozycji prawie 1200 m2 powierzchni po wcześniej działającym klubie fitness. Niestety zastany stan wymagał gruntowych zmian i sporego remontu. Ruszyliśmy z kopyta od 2 stycznia. Burzyliśmy ściany, wymienialiśmy stare instalacje, stawialiśmy nowe. Po drodze walczyliśmy z nadprogramowymi „niespodziankami” i uciekającymi terminami. Przez ponad 5 tygodni siedzieliśmy po 13-16 godzin na miejscu budowy wiercąc, malując, budując i sprzątając. Dzięki Waszemu wsparciu udało się znacznie zbliżyć do końca i osiągnąć zamierzony efekt. Już teraz dziękujemy wszystkim ochotnikom, którzy zdecydowali się poświęcić swój wolny czas i spędzić go razem na pracach budowlanych (dla Was organizujemy specjalne podziękowania w formie przyjęcia otwarcia).

Jak wyglądało przed remontem…

Postanowiliśmy, że 12 lutego 2018 – RUSZAMY!

SAGOT GYM – bo tak nazywa się nowy klub – otwiera się dla Was od poniedziałku 12.02.2018. Od tego czasu uruchamiamy pełen grafik zajęć fitness-owych oraz przenosimy wszystkie zajęcia Krav Maga do nowego miejsca.

Do Waszej dyspozycji będą trzy sale treningowe:

  1. Mała sala (ok. 110 m2), na której prowadzone będą zajęcia wzmacniające i rozciągające (od jogi przez BPU po Kettlebell)
  2. Duża sala (240m2) z piętnastoma sekcjami do worków treningowych i TRX wyłożoną specjalną podłogą sportową minimalizującą ryzyko kontuzji oraz zastępującą materace gimnastyczne. Tutaj prowadzić będziemy nasze sztandarowe zajęcia: codziennie 3 godziny Krav Maga oraz takie zajęcia jak TBC, Body Workout, ProPump, treningi obwodowe)
  3. Sala w pełnej macie – 160m2 powierzchni (100m2 podłogi oraz ściany do wysokości 1,5 metra) pokrytej grubą, silnie amortyzującą matą. Dzięki temu będziemy mogli w pełni bezpiecznie prowadzić zajęcia dla naszych najmłodszych adeptów Krav Maga KIDS (bez ryzyka stłuczki z „atakującą” ścianą ;)) oraz zaawansowane grupy Krav Maga. W planach również uruchomienie zajęcia z BJJ i akrobatyki.

Oprócz tego w klubie SAGOT GYM do dyspozycji będzie siłownia podzielona na 4 strefy: strefa cardio z bieżniami i eliptykami, strefa maszyn siłowych, strefa funkcjonalna oraz wolnych ciężarów.

W każdej szatni klubu znajduje się sauna sucha, która w łatwy i szybki sposób odpręży ciało i przyspieszy regenerację. Każdy otrzyma swój kluczyk, gdzie będzie mógł zostawić swoje rzeczy, ewentualnie wynająć skrytkę depozytową na cenne rzeczy).

W nowym klubie samoobrony i fitness na stałe zagości fizjoterapeuta, który w razie konieczności udzieli bezpośredniej pomocy, a długoterminowo – usprawni i wyleczy wszelkie dolegliwości związane z układem ruchu. Przy recepcji będzie można napić się dobrej kawy, świeżo wyciskanego soku bądź napoju regeneracyjnego.

Nowa strona internetowa już wkrótce zawita w sieci, a już teraz zapraszam na nowy Funpage SAGOT GYM’u, na którym będziemy informować o wszystkich działaniach związanych z danym miejscem (strony Krav Mag’owe zostają – tam poruszamy tylko tematy związane z Krav Maga).

Jak wygląda to teraz…

SAGOT GYM - klub fitness inny iż wszystkie SAGOT GYM - klub fitness inny iż wszystkie SAGOT GYM - klub fitness inny iż wszystkie SAGOT GYM - klub fitness inny iż wszystkie

Podsumowując remont: wywieźliśmy ponad 65 metrów sześciennych odpadów, wylaliśmy ponad 400 litrów farby, zużyliśmy co najmniej 3000 śrub i wkrętów. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy – by miejsce było czyste, jasne i przyjazne treningom.

Liczymy na Twoje wsparcie i (mam nadzieję) pozytywny odbiór nowego miejsca na mapie Katowic.

Do zobaczenia na treningu!

2018-08-19T19:33:31+00:00Fitness, Samoobrona|

Leave A Comment