Kalendarz wydarzeń w klubie Krav Maga SAGOT

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Ruszamy z dodatkowymi wydarzeniami w klubie SAGOT! W tym sezonie uruchamiamy G-Force, szkolenia specjalistyczne, egzaminy, cykle szkoleniowe i warsztaty dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że te dodatkowe spotkania pozwolą wszystkim zainteresowanym jeszcze bardziej zgłębić tajniki samoobrony i walki wręcz!

Poniżej krótkie objaśnienie reguł i zasad dodatkowych wydarzeń oraz ramowy plan. Informacje o kolejnych wydarzeniach będziemy systematycznie aktualizować i umieszczać na poniższej stronie.

Kalendarz dodatkowych wydarzeń październik-grudzień 2021 w klubie SAGOT

LUTY 2022
05.02 – G-Force + zgrupowanie SIT
7-10.02 – EGZAMINY dla dzieci KIDS&YOUNG
11.02 – EGZAMIN dla młodzieży JUNIOR & TEENAGER

STYCZEŃ 2022
06.01 – BRAK ZAJĘĆ
15.01 – G-Force + zgrupowanie SIT
22.01 – PRETEST – przygotowanie przed egzaminem Krav Maga
29.01 – EGZAMIN na stopnie Krav Maga (P1-P5)

GRUDZIEŃ 2021
04.12 – Warsztaty z PSEM w Tychach
04.12 – Seminarium Mikołjkowe KIDS & PARENTS (szczegóły)
11.12 – Cykl SEMINARIÓW „KNIFE FIGHT” część 3
24-31.12 – Treningi świąteczne (wg indywidualnego grafiku)

LISTOPAD 2021
06.11 – G-Force TEMAT GŁÓWNY: G4: slash (cięcie) nożem
06.11 – Warsztaty z PSEM w Sosnowcu
20.11 – Cykl SEMINARIÓW „KNIFE FIGHT” część 2
27.11 – Warsztaty z PSEM w Katowicach

Październik 2021
09.10 – G-Force. TEMAT GŁÓWNY : G3: Pałka z BOKU i tyłu). godz. 11:00-13:00, K-ce, ul. Gliwicka 275
23.10 – Cykl SEMINARIÓW „KNIFE FIGHT” część 1
30.10 – Egzamin powtórkowy Krav Maga dla dorosłych

G-Force

G-Force to zaawansowany trening Krav Maga poruszający tematykę stopni Graduate. Podczas niego skupiamy się na elementach technicznych i taktycznych z zakresu stopni G1-G5 Krav Maga.

Na treningi G-Force zapraszamy wszystkich z stopniem minimum P4 chcących przygotować się do egzaminu na niebieską belkę.

Cykle Szkoleniowe

Specjalnie skonstruowany cykl seminariów tematycznych poruszający wybrane zagadnienie Krav Maga. Każdy cykl podzielony jest na TRZY stopnie zaawansowania. Każdy kolejny stopień zwiększa zakres poruszanej tematyki oraz stopień zaawansowania treningu. Cykle szkoleniowe rządzą się dodatkowymi zasadami:

  1. W PIERWSZYM stopniu szkolenia mogą wziąć udział wszyscy – niezależnie od stażu i stopnia zaawansowania.
  2. W DRUGIM stopniu szkolenia mogą wziąć udział uczestnicy będący na PIERWSZYM poziomie, bądź posiadający stopień minimum P3 Krav Maga
  3. w TRZECIM stopniu szkolenia mogą wziąć udział uczestnicy będący na DRUGIM poziomie szkolenia, bądź posiadający stopień minimum P5 Krav Maga

Warunki te są konieczne by zachować bezpieczeństwo treningu oraz stale progresować poziom zaawansowania szkolenia (materiał i umiejętności zdobyte na pierwszym poziomie są konieczne do realizacji materiału z poziomu drugiego itd.).

W klubie SAGOT realizowane są następujące cykle szkoleniowe:

  1. „KNIFE FIGHT”: Tematyka od obrony przed atakiem nożem, szantaże nożem, przez walka nóż vs nóż aż po trening obron przed atakiem prawdziwym nożem
  2. „GUN ASSAULT”: Tematyka obron przed szantażem bronią krótką, karabinem po walkę w zwarciu z wykorzystaniem broni palnej przeciwko nożownikowi
  3. SMART FIGHT”: Tematyka taktyk i strategii walki z wykorzystaniem otaczających nas przedmiotów (długopis, kamień, kaptur, itd.). Szkolenie z mocnym naciskiem na niekonwencjonalne zachowania i taktykę walki.
  4. BEZPIECZNA PODRÓŻ”: Cykl szkoleniowy traktujący o samoobronie i walce w i wokół środków transportu: Autobus, tramwaj i samochód.
  5. CQB/CQC”: To cykl szkoleń stawiających na budowanie mentalności wojownika! Składa się na niego: NIGHT FIHGT (walka w ciemności), QUICK KNOCK OUT (walka w zwarciu i sparingi) oraz CQB/CQC (walka w ciasnych pomieszczeniach)

Dodatkowo w przygotowaniu jest cykl „TANGO DOWN” – trzystopniowe szkolenie strzeleckie prowadzone przez operatorów jednostek specjalnych.

DANE KONTAKTOWE KLUBU

SAGOT Michał Sog;
ul. Miła 10/1b;
41-500 Chorzów;

Telefon:
501 387 085
509 377 041

Email: kravmaga@sagot.pl

SAMOOBRONA DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY

WAŻNE LINKI

strona powstała dzieki współpracy z firmą Czarno na Białym

Dalej się zastanawiasz?

Jeśli masz pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi skontaktuj sie z nami