fbpx
KVJ-forwhite-1.png
KRAV MAGA
Nauczymy Cię jak się bronić, i być pewniejszym siebie!
JUNIOR
Odkryj nową pasję. Poznaj nowych ludzi. Baw się dobrze!
TEENAGER
Sprawdź jak działa Krav Maga i z każdym dniem bądź silniejszy.
KRAV MAGA
Nauczymy Cię jak się bronić, i być pewniejszym siebie!
JUNIOR
Odkryj nową pasję. Poznaj nowych ludzi. Baw się dobrze!
TEENAGER
Sprawdź jak działa Krav Maga i z każdym dniem bądź silniejszy.

Dlaczego Warto Trenować Krav Maga?

Ponieważ jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Zmieni Twoje podejście do problemów i pokaże jak je łatwo i szybko rozwiązać!

samoobrona dla dzieci i młodzieży

Samoobrona i Bezpieczeństwo

Nauczymy Cię najskuteczniejszego systemu samoobrony jakim jest Krav Maga! Jest prosty i instynktowny dlatego jego nauka jest szybka i efektywna – każdy się nadaje i każdy może się go nauczyć. Dodatkowo szkolimy z najważniejszych procedur bezpieczeństwa – czyli reguł i zasad jak postępować w sytuacjach kryzysowych!

Siła i Wytrzymałość

Na każdym treningu dbamy o Twoją siłę i wytrzymałość. Stopniowo ją zwiększamy po to byś z tygodnia na tydzień stawał się silniejszy i sprawniejszy. Wiele ćwiczeń zaczerpniętych jest ze szkoleń jednostek specjalnych i procesów rekrutacji do służb mundurowych. Skutecznie budujemy zgrabną sylwetkę i mocne ciało z zachowaniem równowagi wzrostowej.

Odwaga i Pewność Siebie

Niezależnie od tego czy masz wielu kolegów, czy tylko jednego, czy siedzisz w pierwszej, czy ostatniej ławce – na treningach Krav Maga jesteśmy jednością! Tworzymy zespół, drużynę nie do pokonania. Razem trenujemy, wspieramy się, czasami współzawodniczymy. Z treningu na trening, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc rośnie Twoja odwaga, asertywność i pewność siebie!

Czym jest SAGOT ?

Klub SAGOT tworzy zespół profesjonalnych instruktorów. Działamy nieprzerwanie od 2009 roku, a naszą największą pasją jest Krav Maga. Oprócz samoobrony i walki wręcz szkolimy (się i innych) z zakresu strzelania bojowego, technik linowych, pierwszej pomocy, taktyki wojskowej i medycyny pola walki. Kilkunastoletnie doświadczenie w systemie pozwoliło nam zbudować ogromną bazę wiedzy i umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach wysokiego stresu – począwszy od kwestii samoobrony i walki z uzbrojonym agresorem, przez kwestię survivalu terenowego po profesjonalne strzelanie bojowe w warunkach wysokiego obciążenia fizycznego i psychicznego.

Naszą główną domeną jest: „Impossible is nothing!”

Krav Maga dla dorosłych

http://kravmaga.sagot.pl

Obozy i Szkolenia Specjalistyczne

Max Power i Cykle Szkoleniowe

Samoobrona dla Dzieci

www.kravmagakids.sagot.pl

KRAV MAGA
JUNIOR I TEENAGER

to nowatorski program metodyczny dla młodzieży w wieku 11-18 lat. Jest to specjalna adaptacja cywilnych szkoleń Izraelskiego Systemu Samoobrony i Walki Wręcz – KRAV MAGA.

Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych:
JUNIOR (11-14 lat)
TEENAGER (15-18 lat)
Obejmują w swoim zakresie szkolenie z samoobrony, procedur bezpieczeństwa i walki wręcz.

Naszym celem jest nauczyć Cię skutecznie się bronić, zbudować Twoją siłę fizyczną i mentalną – tak byś każdego dnia mógł z uśmiechem zdobywać Świat!

Dalej się zastanawiasz?

Jeśli masz pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi skontaktuj sie z nami