ZAPISY do grupy początkującej Krav Maga w Katowicach!

Szukasz ciekawej alternatywy na nudne popołudnia? Chcesz się poruszać i czegoś nauczyć? Spędzić swój wolny czas z grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wspólnie się wspierają i dążą do wyznaczonych celów?

Krav Maga to prosty i skuteczny system samoobrony. Dzięki treningom poprawisz swoją kondycję, podniesiesz swoją pewność siebie i poznasz nowych pasjonujących ludzi.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Zapisz się na pierwsze zajęcia Krav Maga w Katowicach.

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny (upewnij się, że adres e-mail jest właściwy), a w zamian otrzymasz Voucher upoważniający do BEZPŁATNEGO TRENINGU KRAV MAGA. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować z nami treningi.

Przystępując do naszego klubu masz możliwość swobodnego wyboru grupy treningowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Daje Ci to możliwość nieograniczonych możliwości i maksymalnego rozwoju.

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź. Przekonaj się sam. Nabór do grup trwa do 31 października 2016.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Nowa grupa POCZĄTKUJĄCA od MARCA 2017!

Rozpoczynamy nabór do nowej grupy Krav Maga – najskuteczniejszego systemu samoobrony i walki wręcz.
Naucz się jak radzić sobie w trudnych – nieraz krytycznych – sytuacjach. Zwiększ swoją pewność siebie, zdobądź nowych przyjaciół i BAW się dobrze!
 
Pierwsze zajęcia NOWEJ GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ Kra Maga w Katowicach odbędą się 7 marca 2017 na sali gimnastycznej przy SP10 (ul. Stawowa 6) o godz. 18:30. Treningi organizowane będą w każdy wtorek i czwartek (18:30-20:00)

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LOKALIZACJA

Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Stawowa 6
40-095 Katowice

Parking

Polecamy zostawić samochód na parkingu Galerii Katowickiej (bezpłatne pierwsze 3h). Zaparkować można również wzdłuż ulicy Mickiewicza, Słowackiego i Chopina,

KONTAKT

Krav Maga Katowice

Za zajęcia w Katowicach odpowiedzialny jest Instruktor Michał Sog.
W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nim skontaktować telefonicznie: 502-455-589
lub e-mailowo: kravmaga@sagot.pl

Zapisy na zajęcia prowadzone są również pod powyższym numerem: 502-45-55-89 oraz e-mailem: kravmaga@sagot.pl.

GRAFIK ZAJĘĆ

 

GRAFIK ZAJĘĆ KLUBU SAGOT

 

Szczegółowy grafik zajęć z podziałem na stopnie zaawansowania znajdziesz w naszej strefie klienta. Kalendarz możesz filtrować wg. sekcji w różnych miastach oraz wg. prowadzących zajęcia.

Grafik zajęć w klubie Krav Maga SAGOT

W Katowicach prowadzimy najwięcej grup zaawansowania Krav Maga (w sumie 5 grup zaawansowania). Każda z nich zróżnicowana jest wg. posiadanych stopni i stażu treningu.

Oprócz zajęć Krav Maga prowadzimy zajęcia siłowo-wytrzymałościowe Kettlebell oraz nowatorskie zajęcia samoobrony dla dzieci i młodzieży KRAV MAGA KIDS.

Grupa początkująca Krav Maga Katowice.

Treningi dla osób rozpoczynających przygodę z samoobroną bądź trenujące krótki okres czasu. Nauczamy niezbędnych podstaw jak się skutecznie bronić przed agresorem atakującym z przodu i boku. Nauczamy najważniejszych zasad, taktyk i strategii samoobrony i walki wręcz. Wspólnie budujemy lepszą koordynację, szybkość i wytrzymałość.

Grupa średniozaawansowana 1 Krav Maga Katowice.

Trenują w niej osoby posiadające stopniem P1-P2 (pół do roku doświadczenia). Kontynuujemy naukę samoobrony, koncentrując się na obronie przed atakami nadchodzącymi z różnych kątów. Rozwijamy dotychczas posiadane umiejętności o kolejne narzędzia i techniki samoobrony.

Grupa średniozaawansowana 2 Krav Maga Katowice.

Grupa dla osób posiadających od 1,5-2 lat doświadczenia Krav Maga. Przerabiamy techniki i przygotowujemy do egzaminu na stopnie P3-P4. Obszerna tematyka obchwytów, wysokich kopnięć, obrony przed pałką i nożem pod wieloma kątami. Do tego parter i podstawy ochrony osób trzecich.

Grupa zaawansowana Krav Maga Katowice.

Do grupy zaawansowanej zapraszamy wszystkich Kraverów posiadających stopień P5 i wyżej (bądź co najmniej dwuipółletni staż treningów Krav Maga). Na treningach przerabiamy zaawansowane scenariusze treningowe oraz techniki z wysokich stopni Krav Maga (P5-G5). Nóż w zaawansowanym wydaniu, broń palna i karabin maszynowy to dodatkowe tematy grupy zaawansowanej.

KRAV MAGA KATOWICE

Tutaj wszystko się rozpoczęło.

Krav Maga w Katowicach prowadzona jest od 2008 roku. Od tego czasu wielokrotnie powiększyliśmy liczby godzin treningowych, poszerzyliśmy ofertę i zaopatrzyliśmy sale w sprzęt treningowy.

Obecnie zajęcia prowadzone są na dwóch salach gimnastycznych (duża i mała) od poniedziałku do soboty. Zajęcia Krav Maga prowadzone są na czterech poziomach zaawansowania (zależne od długości stażu treningowego), każda grupa ma zajęcia dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. W każdego tygodnia na salach prowadzone jest ponad 25 godzin treningu grupowego Krav Maga, 8 godzin treningów indywidualnych, 12 godzin Krav Maga KIDS oraz 4 godziny treningu Kettlebell.

Dodatkowo raz w miesiącu na salach organizowane są seminaria tematyczne mające na celu poszerzenie zaktesu samoobrony o wybrany element (np. obrona przed pałką teleskopową, nożem, walka w parterze itd.)

W Katowicach prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej tym zajęciom:

www.kravmagakids.sagot.pl

KM Kids LOGO NEW

 

Partnerzy

fs3