ZAPISY do grupy początkującej Krav Maga w Katowicach!

Szukasz ciekawej alternatywy na nudne popołudnia? Chcesz się poruszać i czegoś nauczyć? Spędzić swój wolny czas z grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wspólnie się wspierają i dążą do wyznaczonych celów?

Krav Maga to prosty i skuteczny system samoobrony. Dzięki treningom poprawisz swoją kondycję, podniesiesz swoją pewność siebie i poznasz nowych pasjonujących ludzi.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Zapisz się na pierwsze zajęcia Krav Maga w Katowicach.

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny (upewnij się, że adres e-mail jest właściwy), a w zamian otrzymasz Voucher upoważniający do BEZPŁATNEGO TRENINGU KRAV MAGA. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować z nami treningi.

Przystępując do naszego klubu masz możliwość swobodnego wyboru grupy treningowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Daje Ci to możliwość nieograniczonych możliwości i maksymalnego rozwoju.

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź. Przekonaj się sam.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Nowa grupa POCZĄTKUJĄCA od MARCA 2017!

Rozpoczynamy nabór do nowej grupy Krav Maga – najskuteczniejszego systemu samoobrony i walki wręcz.
Naucz się jak radzić sobie w trudnych – nieraz krytycznych – sytuacjach. Zwiększ swoją pewność siebie, zdobądź nowych przyjaciół i BAW się dobrze!
 
Pierwsze zajęcia NOWEJ GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ Kra Maga w Katowicach odbędą się 7 marca 2017 na sali gimnastycznej przy SP10 (ul. Stawowa 6) o godz. 18:30. Treningi organizowane będą w każdy wtorek i czwartek (18:30-20:00)

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LOKALIZACJA

Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Stawowa 6
40-095 Katowice

Parking

Polecamy zostawić samochód na parkingu Galerii Katowickiej (bezpłatne pierwsze 3h). Zaparkować można również wzdłuż ulicy Mickiewicza, Słowackiego i Chopina,

KONTAKT

Krav Maga Katowice

Za zajęcia w Katowicach odpowiedzialny jest Instruktor Michał Sog.
W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nim skontaktować telefonicznie: 502-455-589
lub e-mailowo: kravmaga@sagot.pl

Zapisy na zajęcia prowadzone są również pod powyższym numerem: 502-45-55-89 oraz e-mailem: kravmaga@sagot.pl.

GRAFIK ZAJĘĆ

 

GRAFIK ZAJĘĆ KLUBU SAGOT

 

Szczegółowy grafik zajęć z podziałem na stopnie zaawansowania znajdziesz w naszej strefie klienta. Kalendarz możesz filtrować wg. sekcji w różnych miastach oraz wg. prowadzących zajęcia.

Grafik zajęć w klubie Krav Maga SAGOT

W Katowicach prowadzimy najwięcej grup zaawansowania Krav Maga (w sumie 5 grup zaawansowania). Każda z nich zróżnicowana jest wg. posiadanych stopni i stażu treningu.

Oprócz zajęć Krav Maga prowadzimy zajęcia siłowo-wytrzymałościowe Kettlebell oraz nowatorskie zajęcia samoobrony dla dzieci i młodzieży KRAV MAGA KIDS.

Grupa początkująca Krav Maga Katowice.

Treningi dla osób rozpoczynających przygodę z samoobroną bądź trenujące krótki okres czasu. Nauczamy niezbędnych podstaw jak się skutecznie bronić przed agresorem atakującym z przodu i boku. Nauczamy najważniejszych zasad, taktyk i strategii samoobrony i walki wręcz. Wspólnie budujemy lepszą koordynację, szybkość i wytrzymałość.

Grupa średniozaawansowana 1 Krav Maga Katowice.

Trenują w niej osoby posiadające stopniem P1-P2 (pół do roku doświadczenia). Kontynuujemy naukę samoobrony, koncentrując się na obronie przed atakami nadchodzącymi z różnych kątów. Rozwijamy dotychczas posiadane umiejętności o kolejne narzędzia i techniki samoobrony.

Grupa średniozaawansowana 2 Krav Maga Katowice.

Grupa dla osób posiadających od 1,5-2 lat doświadczenia Krav Maga. Przerabiamy techniki i przygotowujemy do egzaminu na stopnie P3-P4. Obszerna tematyka obchwytów, wysokich kopnięć, obrony przed pałką i nożem pod wieloma kątami. Do tego parter i podstawy ochrony osób trzecich.

Grupa zaawansowana Krav Maga Katowice.

Do grupy zaawansowanej zapraszamy wszystkich Kraverów posiadających stopień P5 i wyżej (bądź co najmniej dwuipółletni staż treningów Krav Maga). Na treningach przerabiamy zaawansowane scenariusze treningowe oraz techniki z wysokich stopni Krav Maga (P5-G5). Nóż w zaawansowanym wydaniu, broń palna i karabin maszynowy to dodatkowe tematy grupy zaawansowanej.

KRAV MAGA KATOWICE

Tutaj wszystko się rozpoczęło.

Krav Maga w Katowicach prowadzona jest od 2008 roku. Od tego czasu wielokrotnie powiększyliśmy liczby godzin treningowych, poszerzyliśmy ofertę i zaopatrzyliśmy sale w sprzęt treningowy.

Obecnie zajęcia prowadzone są na dwóch salach gimnastycznych (duża i mała) od poniedziałku do soboty. Zajęcia Krav Maga prowadzone są na czterech poziomach zaawansowania (zależne od długości stażu treningowego), każda grupa ma zajęcia dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. W każdego tygodnia na salach prowadzone jest ponad 25 godzin treningu grupowego Krav Maga, 8 godzin treningów indywidualnych, 12 godzin Krav Maga KIDS oraz 4 godziny treningu Kettlebell.

Dodatkowo raz w miesiącu na salach organizowane są seminaria tematyczne mające na celu poszerzenie zaktesu samoobrony o wybrany element (np. obrona przed pałką teleskopową, nożem, walka w parterze itd.)

W Katowicach prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej tym zajęciom:

www.kravmagakids.sagot.pl

KM Kids LOGO NEW

 

Partnerzy

fs3