ZAPISY do grupy początkującej Krav Maga w Katowicach!

Szukasz ciekawej alternatywy na nudne popołudnia? Chcesz się poruszać i czegoś nauczyć? Spędzić swój wolny czas z grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wspólnie się wspierają i dążą do wyznaczonych celów?

Krav Maga to prosty i skuteczny system samoobrony. Dzięki treningom poprawisz swoją kondycję, podniesiesz swoją pewność siebie i poznasz nowych pasjonujących ludzi.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Zajęcia nowej grupy początkującej Krav Maga w Katowicach odbywają się w każdy wtorek i czwartek na dużej i małej sali Szkoły Podstawowej nr 10 (ul. Stawowa 6, Katowice) w godzinach 18:30 - 20:00 oraz 20:00-21:30.

Zajęcia prowadzone są w trzech grupach: dwie grupy o godzinie 18:30 (jedna na małej, druga na dużej sali), jedna o godzinie 20:00 na małej sali.

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź. Przekonaj się sam.

Zapisy ruszyły.

Od 1 marca 2016 rozpoczynamy zajęcia NOWEJ grupy początkującej Krav Maga w Katowicach.

Już teraz możesz zostawić namiar do siebie - a my wyślemy do Ciebie komplet informacji przed rozpoczęciem zajęć

Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz poniżej:

FORMULARZ

KRAV MAGA KATOWICE

Tutaj wszystko się rozpoczęło.

Krav Maga w Katowicach prowadzona jest od 2008 roku. Od tego czasu wielokrotnie powiększyliśmy liczby godzin treningowych, poszerzyliśmy ofertę i zaopatrzyliśmy sale w sprzęt treningowy.

Obecnie zajęcia prowadzone są na dwóch salach gimnastycznych (duża i mała) od poniedziałku do soboty. Zajęcia Krav Maga prowadzone są na czterech poziomach zaawansowania (zależne od długości stażu treningowego), każda grupa ma zajęcia dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. W każdego tygodnia na salach prowadzone jest ponad 25 godzin treningu grupowego Krav Maga, 8 godzin treningów indywidualnych, 12 godzin Krav Maga KIDS oraz 4 godziny treningu Kettlebell.

Dodatkowo raz w miesiącu na salach organizowane są seminaria tematyczne mające na celu poszerzenie zaktesu samoobrony o wybrany element (np. obrona przed pałką teleskopową, nożem, walka w parterze itd.)

W Katowicach prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży.KM Kids LOGO NEW

Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej tym zajęciom:

www.kravmagakids.sagot.pl

Dzisiaj prowadzimy zajęcia:

  • 15:30 - Trening Indywidualny
  • 17:30 - Trening INSTRUKTORÓW SAGOT

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz Formularz

Zaświadczenie lekarskie

Pobierz Zaświadczenie

Zgoda rodziców (dla niepełnoletnich)

Pobierz Zgodę

Krav Maga Katowice

Za zajęcia w Katowicach odpowiedzialny jest Instruktor Michał Sog.
W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nim skontaktować telefonicznie: 502-455-589
lub e-mailowo: kravmaga@sagot.pl

Zapisy na zajęcia prowadzone są również pod powyższym numerem: 502-45-55-89 oraz e-mailem: kravmaga@sagot.pl.

LOKALIZACJA

Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Stawowa 6
40-095 Katowice

Parking

Polecamy zostawić samochód na parkingu Galerii Katowickiej (bezpłatne pierwsze 3h). Zaparkować można również wzdłuż ulicy Mickiewicza, Słowackiego i Chopina,

GRAFIK ZAJĘĆ

Grupa początkująca Krav Maga Katowice.

Treningi dla osób rozpoczynających przygodę z samoobroną bądź trenujące krótki okres czasu. Nauczamy niezbędnych podstaw jak się skutecznie bronić przed agresorem atakującym z przodu i boku. Nauczamy najważniejszych zasad, taktyk i strategii samoobrony i walki wręcz. Wspólnie budujemy lepszą koordynację, szybkość i wytrzymałość.

Grupa średniozaawansowana 1 Krav Maga Katowice.

Trenują w niej osoby posiadające stopniem P1-P2 (pół do roku doświadczenia). Kontynuujemy naukę samoobrony, koncentrując się na obronie przed atakami nadchodzącymi z różnych kątów. Rozwijamy dotychczas posiadane umiejętności o kolejne narzędzia i techniki samoobrony.

Grupa średniozaawansowana 2 Krav Maga Katowice.

Grupa dla osób posiadających od 1,5-2 lat doświadczenia Krav Maga. Przerabiamy techniki i przygotowujemy do egzaminu na stopnie P3-P4. Obszerna tematyka obchwytów, wysokich kopnięć, obrony przed pałką i nożem pod wieloma kątami. Do tego parter i podstawy ochrony osób trzecich.

Grupa zaawansowana Krav Maga Katowice.

Do grupy zaawansowanej zapraszamy wszystkich Kraverów posiadających stopień P5 i wyżej (bądź co najmniej dwuipółletni staż treningów Krav Maga). Na treningach przerabiamy zaawansowane scenariusze treningowe oraz techniki z wysokich stopni Krav Maga (P5-G5). Nóż w zaawansowanym wydaniu, broń palna i karabin maszynowy to dodatkowe tematy grupy zaawansowanej.

 

Grafik zajęć DUŻA SALA

Grafik ważny od 07.09.2015 do 29.02.2015

nie pon wt śr czw pt sob
17:30
18:30
20:00
 
 

Grafik zajęć MAŁA SALA

nieponwtśrczwptsob
10:00
11:00
12:00
15:30
16:30
17:30
18:30
20:00
 
 

Partnerzy

fs3