ZAPISY do grupy początkującej Krav Maga w Chorzowie!

Szukasz ciekawej alternatywy na nudne popołudnia? Chcesz się poruszać i czegoś nauczyć? Spędzić swój wolny czas z grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wspólnie się wspierają i dążą do wyznaczonych celów?

Krav Maga to prosty i skuteczny system samoobrony. Dzięki treningom poprawisz swoją kondycję, podniesiesz swoją pewność siebie i poznasz nowych pasjonujących ludzi.

Zainteresowany? Zainteresowan

Zapisz się na pierwsze zajęcia Krav Maga w Chorzowie.

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny (upewnij się, że adres e-mail jest właściwy), a w zamian otrzymasz Voucher upoważniający do BEZPŁATNEGO TRENINGU KRAV MAGA. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować z nami treningi.

Treningi NOWEJ GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ rozpoczną się 5 września 2016 i odbywać się będą w każdy PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ o godzinie 18:30 na sali gimnastycznej Technikum przy ul. Powstańców 6.

Przystępując do naszego klubu masz możliwość swobodnego wyboru grupy treningowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Daje Ci to możliwość nieograniczonych możliwości i maksymalnego rozwoju.

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź. Przekonaj się sam. Nabór do grup trwa do 31 października 2016.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Treningi WAKACYJNE KRAV MAGA.

Od 24 czerwca 31 sierpnia 2017 prowadzimy zajęcia w trybie wakacyjnym. Treningi są łączone dla wszystkich grup - niezależnie od stopnia zaawansowania. Osoby początkujące mogą zobaczyć pełen przekrój tematyki Krav Maga, nauczyć się wielu nowych rzeczy, a osoby zaawansowane na pewno nie będą się nudzić - gwarantuje! 🙂

Sprawdź gdzie i kiedy odbywają się treningi wakacyjne:

TRENINGI WAKACYJNE KRAV MAGA

LOKALIZACJA

Krav Maga Chorzów
Technikum
ul. Powstańców 6b
41-500 Chorzów

Parking

Samochód można zostawić na wewnętrznym parkingu szkoły (ok 15 miejsc) bądź zaparkować wzdłuż ulicy Powstańców (parking bezpłatny od godziny 17:300).

KONTAKT

Za zajęcia w Chorzowie odpowiedzialny jest Instruktor Marcin Chrzęst.
W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nim skontaktować telefonicznie: 504-142-832
lub e-mailowo: marcin.chrzest@sagot.pl

Zapisy na zajęcia prowadzone są również pod numerem telefonu: 502-45-55-89 oraz e-mailem: kravmaga@sagot.pl.

GRAFIK ZAJĘĆ

 

GRAFIK ZAJĘĆ KLUBU SAGOT

W Chorzowie prowadzimy dwie grupy zaawansowania Krav Maga . Każda z nich zróżnicowana jest wg. posiadanych stopni i stażu treningu.

Szczegółowy grafik zajęć z podziałem na stopnie zaawansowania znajdziesz w naszej strefie klienta. Kalendarz możesz filtrować wg. sekcji w różnych miastach oraz wg. prowadzących zajęcia.

 

Grupa początkująca Krav Maga Chorzów.

Treningi dla osób rozpoczynających przygodę z samoobroną bądź trenujące krótki okres czasu. Nauczamy niezbędnych podstaw jak się skutecznie bronić przed agresorem atakującym z przodu i boku. Nauczamy najważniejszych zasad, taktyk i strategii samoobrony i walki wręcz. Wspólnie budujemy lepszą koordynację, szybkość i wytrzymałość.

Grupa średniozaawansowana Krav Maga Chorzów.

Trenują w niej osoby posiadające stopnie P2-P4 (od roku do 3 lat doświadczenia). Kontynuujemy naukę samoobrony, koncentrując się na obronie przed atakami nadchodzącymi z różnych kątów, obrony przed wieloma agresorami, również uzbrojonymi w pałki i noże. Rozwijamy dotychczas posiadane umiejętności o kolejne narzędzia i techniki samoobrony.

Krav Maga sekcja Chorzów

Krav Maga w Chorzowie funkcjonuje od 2011 roku. Zajęcia odbywają się na dużej sali gimnastycznej Liceum Technicznego  przy ulicy Powstańców 6b w Chorzowie.

Do dyspozycji studentów są szatnie z natryskami oraz wewnętrzny parking szkoły.

Zajęcia odbywają się w jednej grupie mieszanej w każdy poniedziałek i środę w godzinach 18:00-19:30.

W pobliżu Chorzowa prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej tym zajęciom:

www.kravmagakids.sagot.pl

KM Kids LOGO NEW

 

Partnerzy

fs3