ZAPISY do grupy początkującej Krav Maga w Chorzowie!

Szukasz ciekawej alternatywy na nudne popołudnia? Chcesz się poruszać i czegoś nauczyć? Spędzić swój wolny czas z grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wspólnie się wspierają i dążą do wyznaczonych celów?

Krav Maga to prosty i skuteczny system samoobrony. Dzięki treningom poprawisz swoją kondycję, podniesiesz swoją pewność siebie i poznasz nowych pasjonujących ludzi.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Tylko teraz masz możliwość treningów Krav Maga przez całe WAKACJE 2016 za 1zł/miesiąc!

Jeśli zdecydujesz się na członkostwo w naszym klubie - skorzystasz z MEGA PROMOCJI! Wypełnij formularz aplikacyjny i przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. 

Jedyny koszt jaki musisz ponieść to jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 89zł w ramach której we wrześniu otrzymasz RĘKAWICE i KOSZULKĘ TRENINGOWĄ!

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź. Przekonaj się sam.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Treningi WAKACYJNE KRAV MAGA.

Od 27 czerwca 25 sierpnia 2016 prowadzimy zajęcia w trybie wakacyjnym. Treningi są łączone dla wszystkich grup - niezależnie od stopnia zaawansowania. Osoby początkujące mogą zobaczyć pełen przekrój tematyki Krav Maga, nauczyć się wielu nowych rzeczy, a osoby zaawansowane na pewno nie będą się nudzić - gwarantuje! 🙂

Sprawdź gdzie i kiedy odbywają się treningi wakacyjne:

TRENINGI WAKACYJNE KRAV MAGA

LOKALIZACJA

Krav Maga Chorzów
Technikum
ul. Powstańców 6b
41-500 Chorzów

Parking

Samochód można zostawić na wewnętrznym parkingu szkoły (ok 15 miejsc) bądź zaparkować wzdłuż ulicy Powstańców (parking bezpłatny od godziny 17:300).

KONTAKT

Za zajęcia w Chorzowie odpowiedzialny jest Instruktor Marcin Chrzęst.
W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nim skontaktować telefonicznie: 504-142-832
lub e-mailowo: marcin.chrzest@sagot.pl

Zapisy na zajęcia prowadzone są również pod numerem telefonu: 502-45-55-89 oraz e-mailem: kravmaga@sagot.pl.


GRAFIK ZAJĘĆ

 

GRAFIK ZAJĘĆ KLUBU SAGOT

W Chorzowie prowadzimy dwie grupy zaawansowania Krav Maga . Każda z nich zróżnicowana jest wg. posiadanych stopni i stażu treningu.

Szczegółowy grafik zajęć z podziałem na stopnie zaawansowania znajdziesz w naszej strefie klienta. Kalendarz możesz filtrować wg. sekcji w różnych miastach oraz wg. prowadzących zajęcia.

 

Grupa początkująca Krav Maga Chorzów.

Treningi dla osób rozpoczynających przygodę z samoobroną bądź trenujące krótki okres czasu. Nauczamy niezbędnych podstaw jak się skutecznie bronić przed agresorem atakującym z przodu i boku. Nauczamy najważniejszych zasad, taktyk i strategii samoobrony i walki wręcz. Wspólnie budujemy lepszą koordynację, szybkość i wytrzymałość.

Grupa średniozaawansowana Krav Maga Chorzów.

Trenują w niej osoby posiadające stopnie P2-P4 (od roku do 3 lat doświadczenia). Kontynuujemy naukę samoobrony, koncentrując się na obronie przed atakami nadchodzącymi z różnych kątów, obrony przed wieloma agresorami, również uzbrojonymi w pałki i noże. Rozwijamy dotychczas posiadane umiejętności o kolejne narzędzia i techniki samoobrony.

Krav Maga sekcja Chorzów

Krav Maga w Chorzowie funkcjonuje od 2011 roku. Zajęcia odbywają się na dużej sali gimnastycznej Liceum Technicznego  przy ulicy Powstańców 6b w Chorzowie.

Do dyspozycji studentów są szatnie z natryskami oraz wewnętrzny parking szkoły.

Zajęcia odbywają się w jednej grupie mieszanej w każdy poniedziałek i środę w godzinach 18:00-19:30.

W pobliżu Chorzowa prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej tym zajęciom:

www.kravmagakids.sagot.pl

KM Kids LOGO NEW

 

Partnerzy

fs3